Tablica magnetyczna – niezbędny element każdego biura

Jeśli wykonujemy pracę biurową, pokój, czy open-space to miejsce, w którym spędzamy dość dużą część naszego życia. Warto zadbać o to, żeby zagospodarować ją jak najbardziej ergonomicznie, wyposażając nie tylko w odpowiednie meble czy sprzęt komputerowy, ale także pomoce takie jak np. suchościeralna tablica magnetyczna.

Tablica magnetyczna – listy zadań i organizacja codziennej pracy

Suchościeralna tablica magnetyczna to doskonały sposób na zorganizowanie codziennej pracy w biurze. Jeśli zawiesimy ją w miejscu, w którym będzie widoczna dla wszystkich współpracowników, umożliwi kontrolowanie wykonania zadań w każdym momencie.

Jest to bardzo przydatne w pracy indywidualnej, ale także w zadaniach grupowych – wystarczy dopilnować, żeby kolejne etapy pracy były odpowiednio odnotowywane i nikt nie będzie miał wątpliwości, co należy jeszcze zrobić, a także, co zostało już wykonane.

Mapy myśli – sposób na rozwiązanie trudnych problemów

Rozwiązywanie trudnych problemów z pomocą magnetycznych tablic suchościeralnych to doskonały sposób na stworzenie mapy myśli. Można do tego celu wykorzystać nie tylko kolorowe markery, ale również różnego rodzaju papierowe listy, zdjęcia, etykiety czy inne elementy, które można przypiąć w odpowiednim miejscu za pomocą magnesu.

Dzięki użyciu suchościeralnej tablicy magnetycznej, wprowadzenie jakichkolwiek modyfikacji nie stanowi żadnego problemu. To, co zostało napisane i narysowane łatwo zmazać, a przypięte z pomocą magnesu materiały można szybko przewiesić w inne miejsce.

Omówienie ważnych spraw i podział obowiązków

Suchościeralna tablica magnetyczna to również doskonały sposób na narady w niewielkim gronie, omówienie najważniejszych spraw czy szybki podział obowiązków.

W codziennym użytkowaniu szczególnie liczy się łatwość wprowadzania zmian oraz szybkość i możliwość łączenia różnych technik prezentacji, jakie daje tablica suchościeralna.

Wiadomość dla koleżanki albo… kalambury

Zawieszona w widocznym miejscu w pomieszczeniu tablica magnetyczna to również doskonałe miejsce na pozostawienie wiadomości dla koleżanki z biura, np. o tym, że podlaliśmy już wszystkie rośliny, albo żeby odebrała coś pilnie z księgowości, jak tylko przyjdzie do pracy.

Suchościeralna tablica to również doskonały sposób na rozrywkę w czasie przerwy – można pograć w kalambury, albo kółko i krzyżyk.

Możesz również polubić…