Aplikacje mobilne na zamówienie, czyli cyfrowa rewolucja dla firm

Korzystanie z aplikacji mobilnych to już norma. Wszyscy to robimy. Dlatego przedsiębiorcy tak chętnie rozwijają się w tym kierunku – i nie żałują. Chcesz by i Twoja firma zyskała na cyfrowym rynku? Przeczytaj nasz artykuł. Zobacz, z czym wiążą się aplikacje mobilne na zamówienie.

Dlaczego tworzenie aplikacji mobilnych jest ważne?

Biznes musi iść z duchem czasu. Wystarczy spojrzeć na handel detaliczny. Tradycyjne sklepy stacjonarne ledwo co wiążą koniec z końcem. Ci przedsiębiorcy, którzy zlecili stworzenie aplikacji mobilnej już nie. To dlatego, że mogą zredukować koszty prowadzenia sklepu. Poza tym mają teraz zasięg wykraczający daleko poza ich lokalizację. A co najważniejsze – ludzie uwielbiają korzystać z aplikacji mobilnych, więc ich zakupy mogą być i tańsze, i łatwiejsze zarazem. Firmowa aplikacja na telefon to po prostu kolejny krok w ewolucji biznesu. Chcesz zobaczyć cennik takich rozwiązań? Wejdź na itcraftapps.com.

Najlepsze aplikacje webowe – case study

Przykłady z życia wzięte są dobrym sposobem na uwypuklenie korzyści tworzenia aplikacji na zamówienie. Poniżej przygotowaliśmy dwa case study. Świetnie pokazuję, co dają dedykowane aplikacje mobilne dla biznesu.

Aplikacja mobilna FinTech

Sektor finansowy mocno zyskał na aplikacjach. Dzięki nim klienci mogą podejmować decyzje inwestycyjne właściwie w każdym miejscu na świecie. Nie bez znaczenia jest również dostępność zarówno na systemy Android, jak i Apple. Programowanie aplikacji mobilnych FinTech w praktyce ma zatem postać Unigy. Najwyższe standardy użytkowe w połączeniu z technologią webRTC w tym przypadku dało fantastyczne rezultaty. Zadowoleni są zwłaszcza traderzy finansowi.

Usługi medyczne w smartfonie

Aplikacje mobilne na zamówienie można dostosować właściwie do każdego rynku. Bankowość i finanse to tylko ułamek możliwości. Dobrym tego przykładem jest Kids Doctor. To telemedyczna platforma dla rodziców. Wiadomo, znalezienie dobrego specjalisty od chorób dzieci nie jest w Polsce łatwe. Tak było przynajmniej jakiś czas temu, dziś bowiem profesjonalne projektowanie aplikacji mobilnych zmienia tę sytuację.

Kids Doctor oferuje rodzicom łatwą telekomunikację z lekarzami. Firma tworząca aplikacje mobilne zadbała w tym przypadku o funkcjonalność zwłaszcza po stronie mamy lub taty. Oznacza to, że wygoda rodziców jest priorytetem. Przyjazny interfejs i możliwość łączenia popularnych komunikatorów (WhatsApp, Messenger itp.) skutkują tym, że Kids Doctor bardzo się spodoba. Kontakt ze specjalistami w medycynie chyba jeszcze nigdy nie był łatwiejszy.

Profesjonalne aplikacje mobilne na zamówienie

Czy już widzisz cyfrowy rozwój Twojej firmy? Aplikacje mobilne na zamówienie mają dzisiaj niemalże nieograniczone pole manewrów. Powyższe case study ledwo zaczynają temat. Dziś każda restauracja może mieć własną apkę, dzięki czemu jej klienci mogą organizować catering. Podobnie da się powiedzieć o szkole językowej. Polski producent aplikacji mobilnych bez problemu stworzy dla niej rozwiązania mobilne w postaci dodatkowych materiałów edukacyjnych. Takich pomysłów można wymieniać jeszcze długo.

Pisanie aplikacji mobilnych nigdy nie jest takie same. Może mieć różne ramy czasowe i obejmować wiele modułów. Wszystko tak naprawdę sprowadza się do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Przemyśl więc swoje oczekiwania. Zastanów się, jakie aplikacje mobilne na zamówienie Cię interesują. Polscy deweloperzy z pewnością pomogą Ci w osiągnięciu celów. Naprawdę warto pójść tą drogą.

Możesz również polubić…