Internetowe zakupy z całego świata – czy to się opłaca?

Czy zastanawialiście się kiedyś ile można oszczędzić na zakupach, korzystając z dobrodziejstwa jakim jest Internet? W dzisiejszym świecie coraz więcej osób stawia na zagraniczne sklepy internetowe. Ile możemy zyskać? Czasami różnice w cenach wynoszą aż 50%! Wszystko zależy od tego jakie produkty będziemy zamawiać i skąd.

Zagraniczne sklepy internetowe wiodą dziś prym, jeśli chodzi o elektronikę oraz kosmetyki. W zależności od tego na jaki sklep się zdecydujemy możemy oszczędzić średnio 35% na elektronice, na grach i zabawkach od 45-50%, a na odzieży nawet do 55%!
Oczywiście najtaniej wychodzi zamawianie z Chin. Chińczycy pod względem stosunku jakości do ceny, wypadają w tej chwili najlepiej na rynku. Co zaskakujące, jeśli zdecydujemy się na zakup kosmetyków z USA może zaoszczędzić nawet 25%!
Kiedy zdecydujemy się już na konkretne produkty w wybranych sklepach, warto podejść do tematu z chłodną głową. Czytajmy warunki umowy transakcyjnej, sprawdźmy jakie są sposoby płatności oraz jak długo przesyłka będzie szła do naszego domu.
Płatności w dzisiejszym zglobalizowanym świecie na szczęście są bardzo proste i intuicyjne. W większości sklepów dostępne są szybkie przelewy bankowe, PayPal, PayU, DotPay. Każdy znajdzie taką płatność jaka mu odpowiada.
Dlatego warto odważyć się i zdecydować na zagraniczne sklepy internetowe. Jest to spora oszczędność i pewność, że dostaniemy wartościowy produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Możesz również polubić…