Zaful – zagraniczna moda w zasięgu Twojej ręki!

Globalizacja dzisiejszego świata, niesie ze sobą wiele udogodnień. Jednym z nich jest możliwość zamawiania paczki do Polski z niemalże całego świata. I nie, nie trwa to latami i nie musimy się obawiać, że paczka trafi do nas w stanie niezdatnym nawet do otwarcia.
Sklep internetowy Zaful. com wprowadza nas w świat mody, oferując całą gamę odzieży i dodatków, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Mamy do wyboru masę przeróżnych kategorii: sukienki, swetry, buty, stroje kąpielowe, dodatki, ubrania sportowe itd. Każde ubranie dostępne jest w wybranej przez nas walucie, przez co zakupy stają się jeszcze prostsze i przystępne dla polskich klientów, którzy notabene zamawiają coraz częściej paczki do Polski z zagranicznych stron.
Jeśli chodzi o rodzaj płatności to mamy dostępny cały wachlarz możliwości jak zapłacić za nasze zamówienie. PayPal, Visa, MasterCard, Western Union. Płatności możemy dokonać w dowolny dla nas sposób. Jeśli nasze zamówienie przekroczy 390 złotych, wysyłka będzie darmowa. Paczki do Polski idą standardowo od 7 do 15 dni, więc stosunkowo po dość szybkim czasie możemy się cieszyć nowymi ubraniami z zagranicznego sklepu.

 

Możesz również polubić…