Modlitwa do świętego

Potrzebujesz wsparcia, pomocy. Modlitwa to ukojenie dla duszy i ciała, w trudnych chwilach odnajdujemy pomocną dłoń od Boga, ale nie tylko. Maryja i wszyscy Święci także ofiarują swoje wsparcie.

Ojciec Pio rozmowy

Czy słyszałeś kiedykolwiek o wielkim, niesamowitym zakonniku, który uzdrawiał słowem i czynem? Zapewne tak, wielu próbowało wkupić się w jego łaski, święty nigdy nikim nie wzgardził, pomagał, wysłuchiwał, ofiarował dobą radą. Ojciec Pio rozmowy wykorzystywał na porządku dziennym, nie było wolnej chwili kiedy Ojciec Pio modlił się.

Proszenie o pomoc to nic złego. Warto postarać się, przełamać wstyd, strach i cierpienie, by udać się po wsparcie. Jedną z wielu rzeczy jakie człowiek może zrobić, to modlitwa. Często osoby proszą Ojca Pio, by je uzdrowił, by pomógł rozwiązać trudne sytuacje życiowe.
„O Jezu, pełen łaski i miłosierdzia, Ty dla zbawienia dusz ludzkich podjąłeś mękę i umarłeś na krzyżu, aby wyjednać przebaczenie grzeszników” za wstawiennictwem oczywiście Ojca Pio. Modlitwa w całości jest bardzo piękna. Słowa odmieniają nasze ciało i duszę, a skupienie pomaga przeanalizować własne życie.

 

Możesz również polubić…