Laptopy poleasingowe Dell – najlepsze urządzenia do twojej firmy

Podstawowym narzędziem pracy w każdej współczesnej firmie są komputery i laptopy. Koszt zakupu nowych urządzeń to duże obciążenie dla firmowego budżetu. Tym bardziej że profesjonalne komputery przenośne muszą mieć doskonałe parametry, a wraz z nimi idzie w parze wysoka cena. Na szczęście jest inne rozwiązanie – laptopy poleasingowe Dell.

Poleasingowe laptopy Dell – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Laptopy poleasingowe to niezwykle korzystne cenowo rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ są to laptopy używane, a tym samym dużo tańsze niż fabrycznie nowy sprzęt. Takie komputery są użytkowane przez firmy, które po wymianie leasingowanego sprzętu na nowy po prostu pozbywają się laptopów. Warto jednak podkreślić, że laptopy są w bardzo dobrym stanie technicznym i z powodzeniem można na nich dalej pracować. Są odpowiednio testowane i sprawdzane, by mogły być przekazane do dalszej sprzedaży. Również obudowy laptopów nie mają wad.

Sprzęt poleasingowy to zwykle profesjonalne laptopy biznesowe, wyposażone w doskonałe podzespoły i wydajne procesory. Używają ich graficy czy programiści, którzy pozostawiają sprzęt w nienagannym stanie. Oczywiście komputery są także wykorzystywane do niewymagającej pracy biurowej (pisanie w programach tekstowych, sporządzanie pism, odbieranie e-maili itd.). Tym bardziej są wówczas w świetnym stanie.

Mimo wszystko są to komputery używane, a więc ich cena musi być odpowiednio niższa. Biorąc pod uwagę świetne parametry i wydajne podzespoły – cena jest wyjątkowo korzystna. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w doskonałej jakości sprzęt, nie rujnując firmowego budżetu. Laptopy Dell znajdziesz na stronie amso.pl.

Na jaki laptop Dell warto zwrócić uwagę, poszukując sprzętu do swojej firmy?

Marka Dell słynie z produkcji sprzętu, który znajduje zastosowanie w biznesie. Z pewnością znajdziesz model przenośnego komputera, który będzie w pełni odpowiadał na twoje potrzeby i oczekiwania.

Warto zwrócić uwagę na takie komputery jak:

  • Laptopy Dell Precision – urządzenia należą do specjalistycznej linii produktów, skierowanych do profesjonalistów. W stylowej obudowie Dell Precision (ale bardzo odpornej na uszkodzenia) kryją się liczne funkcjonalności. Laptopy znajdują zastosowanie głównie w branży graficznej i projektowej. Bez problemu wykonują złożone i skomplikowane zadania, a także obsługują zaawansowane programy graficzne. Laptopy te mają wysoką wydajność, są wyposażone w szybkie dyski SSD oraz zintegrowane karty graficzne Intel Iris Xe Graphics. Ponadto mają procesory Intel Core (znacznie bardziej wydajne niż Intel Pentium). Charakterystyczny dla tej serii jest także ekran o wysokiej rozdzielczości.
  • Laptopy Dell Latitude – są to typowo biznesowe laptopy, które świetnie sprawdzają się jako sprzęt do pracy w różnych branżach. Z założenia mają to być komputery przenośne, używane zarówno stacjonarnie, jak i w podróży. Są mobilne, a doskonałe parametry zamknięto w estetycznej i solidnej obudowie. Komputery te uchodzą za bardzo wydajne; wyposażono je w procesory Intel Core i5 1135g7, Intel Core i7 oraz inne zapewniające odpowiednią moc obliczeniową. Zaawansowane funkcje zabezpieczeń to ogromna zaleta w przypadku tych biznesowych komputerów. Ochrona danych ma przecież duże znaczenie dla każdej firmy.

Oczywiście nie są to wszystkie dostępne modele laptopów Dell. Firma wypuściła na rynek również m.in.: notebooki Dell Vostro, laptopy Dell XPS, a także laptopy Inspiron (te mają nieco słabsze podzespoły i przeznaczone są raczej do użytku domowego). Jak zatem widać – wybór jest duży. Warto wziąć pod uwagę specyfikę branży oraz indywidualne potrzeby firmy.

Możesz również polubić…