Amazon – płacisz jak chcesz.

Zapewne wielu z was bardzo chętnie robiłoby zakupy w sklepach internetowych, lecz istnieje pewna obawa – czy uda mi się dokonać płatności? Czy metody, które mi odpowiadają, będą dostępne w wybranym sklepie? Jeśli chodzi o sklep Amazon, mamy bardzo szeroki wachlarz wszelakich form płatności. A zatem jak kupować na Amazon i płacić tak jak nam wygodnie? Już wyjaśniam.

Amazon oferuje wygodne i komfortowe sposoby płatności za nasze zagraniczne zakupy.
Po pierwsze, mamy możliwość płatności przez kartę kredytową/debetową. Cena na Amazonie rozliczana jest w euro, ale narzędzie na stronie Amazon Currency Converter, sprawnie zamieni cenę na złotówki.
Jak kupować na Amazon jeśli preferowanym przez nas sposobem jest płatność szybkimi przelewami? Jest też taka opcja! Amazon ma możliwość uiszczenia opłaty za pośrednictwem Przelewy 24. Kto kupował cokolwiek w Internecie, na pewno zetknął się z tą nazwą. Jest to system szybkich przelewów wykonywanych przez wybrany przez nas bank. Wystarczy, że zatwierdzimy przelew wybraną wcześniej formą uwierzytelniania płatności i nasze zakupy już są w drodze do naszego domu!

 

Możesz również polubić…